Niedzielna adoracja w ciszy - 28 czerwca
28 czerwca , w niedzielę, po mszy św. o godz. 11:00, Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu. Przez pól godziny będziemy mieli okazję na spotkanie z Panem Jezusem w ciszy, dziękując za miniony rok szkolny i rok pracy formacyjnej. Będzie to również czas osobistego spotkania ze Zbawicielem.