Ogłoszenia parafialne 26 luty 2023

I Niedziela Wielkiego Postu

1. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę, są przeznaczone na cele inwestycyjne w diecezji, a po mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.

2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30 a Gorzkie Żale w niedzielę po mszy św. o godz. 9:00.

3. Spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w poniedziałek o godz. 19:00.

4. W tym tygodniu pierwsze dni miesiąca, spowiedź przed mszą św., natomiast adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. wieczorowej.

5. W drugą i trzecią niedzielę Wielkiego Postu ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła.

Dodatkowo za tydzień zbiórka do puszek na misje – Ad gentes.

6. Po ubiegło tygodniowych wichurach, proszę o uprzątnięcie z cmentarza pobitych zniczy. Proszę aby to szkło zabrać do domu, nie mieszać go z wkładami na śmietniku. Przypominam, że przed wywiezieniem tych śmieci będzie trzeba je posegregować.

7. W Radzyniu Podlaskim 4 marca br. o godz. 10:00 rozpocznie się Kongres Różańcowy. Zachęcam zelatorki poszczególnych kół do zorganizowania wyjazdu na to spotkanie.

8. Dziękuję za dekoracje na Wielki Post i za upranie i wymianę obrusów na ołtarzach. Wszystkim pracującym na rzecz parafii składam serdeczne: Bóg zapłać.

9. Za sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom: Maksymiuków i Dąbrowskich. Bóg zapłać.

10. Polecam nowy numer Echa Katolickiego

27 Luty 2023