Ogłoszenia parafialne 31.03.2024 r.

31. 03. 2024r.

Niedziela Wielkanocna

1. Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał - Z racji tej wielkiej Uroczystości Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, życzę Wam wszystkim aby Zmartwychwstały Pan, który zwyciężył śmierć i wyzwolił nas z mocy grzechu, był stałą siłą i nadzieją, wspierał swymi łaskami, obdarzał pokojem, mocą, ufnością i wiarą do pokonywania codziennych trudności życiowych.

Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Triduum Paschalnym i trwali na adoracji Najświętszego Sakramentu. Serdecznie dziękuję osobom, które swoim zaangażowaniem pomogły nam dobrze przeżyć te święte dni: Panom Marcinowi Wardziakowi, Tomaszowi Magierowi. Dziękuję lektorom czytającym Słowo Boże i osobom śpiewającym Psalmy, strażakom, ministrantom, paniom, które przygotowały obrusy na ołtarze i uszyły zasłony na tabernakula. Dziękuję za kwiaty w doniczkach, przed świątynią i owies w doniczkach przy grobie. Dziękuję za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego rodzicom dzieci z klas 2 i 3. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali i przyczynili się do uroczystego przebiegu tych dni.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny - drugi dzień świąt. Msze św. sprawowane będą o godz. 9 i 11.Po mszy godz.:9:00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Ofiary składane na tace będą przeznaczone na KUL oraz na wyższe uczelnie i szkoły katolickie w diecezji siedleckiej.

3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas diecezji.

Po sumie spotkanie Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

4. Od wtorku 2 kwietnia msze św. wieczorem będą sprawowane o godz. 18:00. Nowenna do Bożego Miłosierdzia po mszy św. wieczorem.

5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po mszach św. wieczorem. W niedziele 7 kwietnia po mszy św. o godz.: 9:00

6. Na potrzeby Kościoła złożono ofiary – 500zł – rodz. Paszko, 100 zł, 100 zł, 200zł – ofiarodawcy bezimienni. A także ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa:

Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

7. Dziękuję za sprzątanie świątyni rodzinom: Zaremba i Maksymiuk. Bóg zapłać.

8. Polecam nowy numer Echa Katolickiego.

02 Kwiecień 2024