Ogłoszenia parafialne 22.01.2023 r.

22. 01. 2023r.

III Niedziela Zwykła

1. Wczoraj zakończyłem kolędę. Serdecznie dziękuję wszystkim za obecność, życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i złożone ofiary w czasie wizyty duszpasterskiej. Dziękuję kierowcom, którzy wozili mnie po kolędzie. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

2. W poniedziałek wspomnienie Błogosławionych Męczenników z Pratulina.

3. Spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca o godz. 19:00.

4. O rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej proszę rodziców dzieci klasy 0. Proponuję piątek, po mszy św. wieczorowej.

5. W sobotę w godz. 1000 – 1400 w Radzyniu Podlaskim rejonowe spotkania Parafialnych Rad Duszpasterskich.

6. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się: Łukasz Woch kawaler z Wors parafii tutejszej i Paulina Jaszewska panna z Kwasówki parafii Drelów – zapowiedź II.

8. Złożono ofiary na kościół  po 500 zł – rodziny Krupskich i Szczerbów.

9. Za sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom: Wachowiec i Hawryluk. Wszystkim pracującym na rzecz parafii składam serdeczne: Bóg zapłać.

10. Polecam nowy numer Echa Katolickiego.

23 Styczeń 2023