Ogłoszenia parafialne 18.12.2022

IV Niedziela Adwentu 18. 12. 2022r.

1. Dziś ostatni dzień naszych parafialnych rekolekcji. Ofiary składane na tacę są przeznaczone do dyspozycji ks. rekolekcjonisty. Dziękujemy księdzu Leszkowi za ten czas. Polecamy jego osobę i dzieło budowy nowej świątyni opiece Matki Bożej. Na ręce ks. rekolekcjonisty składam podziękowania kapłanom posługującym w konfesjonale.

Dziękuję wszystkim parafianom za udział w rekolekcjach. Dziękuje za dary na stół rekolekcyjny, dwojgu młodych ludzi dziękuje za odśnieżenie parkingu przed kościołem i przed plebanią oraz placu przy plebani. Dziękuję panu kościelnemu za odśnieżanie placu przed kościołem. Bóg zapłać.

2. W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca

3. W zachrystii można zgłaszać chorych, których odwiedzę przed świętami. Termin ustalimy indywidualnie ze względu na zalegający śnieg.

4. Na stoliku pod chórem można się zaopatrzyć w świece Caritas. Zostały tylko świece po 15, 30 zł. Opłatki na stół wigilijny są w pudełku na bocznym ołtarzu. Ofiary z opłatków przeznaczone zostaną na zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła.

5. Zwracam się z prośbą do rodziców dzieci klas I o pomoc przy dekoracji szopki na Boże Narodzenie. Proponuję, aby drzewka obsadzić w piątek około godz. 9:00 a po mszy św. wieczorowej udekorować szopkę.

6. W tym tygodniu w sobotę o godz. 7:00 ostatnia w tym roku msza św. roratnia.

7. Zakończyliśmy współpracę z panem Organistą, dziękujemy za jego 22 letnią posługę w naszej parafii. Bóg zapłać.

8. Za sprzątanie kościoła dziękuję paniom: Małgorzacie Jaszczuk i Katarzynie Sidorczuk. Wszystkim pracującym na rzecz parafii składam serdeczne: Bóg zapłać.

9. W sobotni wieczór zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznijmy to spotkanie wspólną modlitwą, odczytaniem fragmentu ewangelii o narodzeniu Jezusa, podzielmy się opłatkiem.

O północy zapraszam wszystkich na Pasterkę.

W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia msze św. o godz. 9:00 i 11:00.

10. Polecam nowy numer „Echa Katolickiego”.

19 Grudzień 2022