Ogłoszenia Parafialne 13.11.202

XXXIII Niedziela Zwykła

13. 11. 2022 r.

1. Dziś Światowy Dzień Ubogich i Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.  Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na Caritas Diecezjalną a po mszy zbiórka do puszek na pomoc Kościołom prześladowanym.

2. W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

3. Za tydzień będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej przedstawicieli naszego seminarium. Razem z nami będzie się modlił, zbierał ofiary na seminarium a po mszy św. będzie można zakupić kalendarz seminaryjny na przyszły rok.

4. Fundacja Życie i Rodzina organizuje zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej promowania aborcji, środków wczesnoporonnych, turystyki aborcyjnej. Lista na której można złożyć podpisy jest w zachrystii.

5. Porządkując groby bliskich pamiętajmy o segregowaniu śmieci. Zabierzmy do domu znicze szklane i plastikowe podstawki. Jeżeli zrobimy to teraz, w przyszłości nie będzie trzeba segregować śmieci przed wywiezieniem.

6. Złożono ofiarę na kościół – 100 zł. – of. bezimienna

7. Za sprzątanie kościoła oraz otoczenia kościoła dziękuję rodzinom: Michalskich, Majchrzaków, Szymańczuków.

Wszystkim dobrodziejom, ofiarodawcom, osobom pracującym na rzecz parafii składam serdeczne: Bóg zapłać.

8. Polecam nowy numer „Echa Katolickiego”.

9. W tym tygodniu odszedł do wieczności + Stanisław Szałacki. Wieczny odpoczynek…

14 Listopada 2022