Ogłoszenia parafialne 06.11.2022 r.

XXXII Niedziela Zwykła

6 października 2022r.

1. Dziś I niedziela miesiąca, po mszy wystawienie i krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, po błogosławieństwie różaniec za zmarłych.

O godz. 20:00 na spotkanie Rady Parafialnej.

2. Od 1 - 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

3. Fundacja Życie i Rodzina organizuje zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej promowania aborcji, środków wczesnoporonnych, turystyki aborcyjnej. Lista, na której można złożyć podpisy jest w zachrystii.

4. W piątek Święto odzyskania Niepodległości modlimy się w intencji Ojczyzny. Msza św. o godz. 9:00.

5. W przyszłą niedziele na mszy św. o godz. 9:00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla uczniów klas III.

6. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na Caritas Diecezjalną a po mszy zbiórka do puszek na pomoc Kościołom prześladowanym.

7. Za sprzątanie kościoła oraz otoczenia kościoła dziękuję rodzinom: Koźluk i Zacharuk. Dziękuję paniom, które zatroszczyły się o wymianę obrusów.

8. Dziękuję rodzicom i dzieciom za modlitwę różańcową w październiku. Do odebrania są nagrody. W szkole dzieci mogą otrzymać brakujące obrazki. Trzeba tylko spisać na kartce, których numerów brakuje.

Dziękuję za wywiezienie odpadów organicznych z parkingu cmentarnego. Dziękuję za naprawy elektryczne.

Wszystkim dobrodziejom, ofiarodawcom, osobom pracującym na rzecz parafii składam serdeczne: Bóg zapłać.

9. Polecam nowy numer „Echa Katolickiego”.

07 Listopada 2022