Ogłoszenia parafialne 23.10.2022 r.

XXX Niedziela Zwykła

23. 10. 2022r.

1. Wczoraj w naszym Diecezjalnym Seminarium,  alumn Michał Balak otrzymał strój kapłański. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich przygotowujących się do posługi kapłańskiej.

2. Dzisiaj Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.

3. W poniedziałek rozpoczniemy Nowennę za zmarłych cierpiących w czyśćcu.  Spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca o godz. 19:00.

4. O odmawianie różańca proszę poszczególne kółka. Poniedziałek – Worsy, wtorek - Szóstka, środa - Worsy, czwartek - Szóstka, piątek – Worsy, sobota - Szóstka

5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9:00 spotkanie członkiń KRK zelatorki Haliny Rudzińskiej.

6. Na ołtarzach bocznych i pod chórem są wyłożone kartki wspominkowe. Proszę o wyraźne wpisywanie nazwisk. Pamiętać proszę o wpisaniu w Worsach numerów domów a w Szóstce o dzielnicy. Za zmarłych będziemy się modlić od 1 do 8 listopada i przez cały rok w I czwartek miesiąca.

7. Fundacja Życie i Rodzina organizuje zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej promowania aborcji, środków wczesnoporonnych, turystyki aborcyjnej. Lista z podpisami jest w zachrystii.

8. Każdy z nas ma w domu dostęp do Internetu. Kupując nowy telefon zapytajcie czy ma on możliwość rozmawiania przez sieć wi – fi, tzn. czy posiada funkcję wi-fi calling. Będąc w zasięgu wi-fi możemy rozmawiać nie mając zasięgu sieci GSM.

https://www.youtube.com/watch?v=WKf4y07ETcs

9. Złożono ofiarę na kościół - ofiara bezimienna 100zł

10. Za sprzątanie kościoła oraz otoczenia kościoła i plebanii dziękuję:
pani Elwirze i panu Tomaszowi Magier, pani Barbarze i pani Elżbiecie Ignaciuk, pani Agnieszce i panu Dawidowi Iwańczukom. Wszystkim dobrodziejom, ofiarodawcom, osobom pracującym na rzecz parafii składam serdeczne: Bóg zapłać.

11. Polecam nowy numer „Echa Katolickiego”, Kalendarz Rolnika na przyszły rok po 35 zł.

24 Październik 2022