Ogłoszenia parafialne 18.09.2022 r.

XXV Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca

2. Za tydzień po mszy św. o godz. 9:00 spotkanie z rodzicami dzieci klas I, II, III, IV.

3. Duszpasterstwo Akademickie w Siedlcach zaprasza 25 września 2022 r. do Sanktuarium Maryjnego w Kodniu na Kodeński Wieczór Akademicki. Rozpoczęcie o godz. 11:00

4. 30 września o godz. 17:00 w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej pomocy w Radzyniu Podlaskim rejonowe spotkanie formacyjne Osób Zawierzonych Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi.

5. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej zaprasza osoby po 50 roku życia na konsultacje okulistyczne w dniach 1 i 15 października br. w kierunku zaćmy. Więcej na ten temat w gablocie.

6. 2 października w Pratulinie Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. Początek o godz. 9:30

7. 2 października po mszy św. o godz. 9:00 zapraszam młodzież z rodzicami z klas VII, VIII i z klas I i II szkół ponadpodstawowych na spotkanie inaugurujące przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

8. Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękuję rodzinom: Terpiłowskich i Łuba. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składam serdeczne: Bóg zapłać.

9. Polecam nowy numer „Echa Katolickiego”

19 Wrzesień 2022