Ogłoszenia parafialne

XXIV Niedziela Zwykła 11. 09. 2022r.

1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa o godz. 12:30. Zachęcam wszystkich parafian i gości do skorzystania z sakramentu pokuty, przyjęcia komunii św. i modlitwy w int. Ojca świętego, aby uzyskać odpust zupełny. Mszę św. odpustową będzie sprawował i homilię wygłosi ks. dr Tomasz Kostecki. Po mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.

2. W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca

3. We wtorek po mszy św. wieczorem Różaniec Fatimski.

4. Adoracja Najświętszego sakramentu w czwartek od godz. 19:00 do 19:30.

5. W sobotę – 17 września - w parafii św. Józefa w Siedlcach odbędzie się III Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 zawiązaniem wspólnoty. W programie przewidziana jest także konferencja formacyjna, świadectwo, Eucharystia sprawowana o godz. 12.00 oraz wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.

6. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszych uroczystości odpustowych. Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca za wyrwanie ziela w kostce wokół kościoła, Paniom, które zmieniły obrusy w świątyni. Panu Mirosławowi Magierowi za naprawy hydrauliczne na plebanii. Dziękuję za dary materialne na stół odpustowy.

Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękuję rodzinom: Matejek i Lotek. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składam serdeczne: Bóg zapłać.

7. Polecam nowy numer „Echa Katolickiego”

13 Wrzesień 2022