Ogłoszenia parafialne 04.09.2022 r.

XXIII Niedziela Zwykła

4 września 2022r.

1. Dziś po mszy św. o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.

Na mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. Wszystkie dzieci zapraszam do kościoła wraz z rodzicami.

2. W poniedziałek spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca o godz. 19:30.

3. W przyszłą niedzielę 11 września będziemy przeżywać w naszej wspólnocie parafialnej odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.  Suma odpustowa o godz. 12:30. Przygotowując się do tej uroczystości pamiętajmy o chorągwiach i feretronach, zapraszam dzieci pierwszokomunijne do sypania kwiatów. Wszystkich parafian i gości zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty, przyjęcia komunii św. i modlitwy w int. Ojca świętego w celu uzyskania odpustu zupełnego.

Mszę św. odpustową będzie sprawował i homilię wygłosi ks. dr Tomasz Kostecki. Po mszy św. poświęcenie ziarna siewnego. Jednocześnie będzie to dla nas czas dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony – Parafialne Dożynki.

4. Dziękuję Państwu Justynie i Jerzemu Szabaciukom, za przygotowanie ołtarza i zapewnienie elektryczności na mszę św. na cmentarzu. Dziękuję wszystkim, którzy zgromadzili się na cmentarzu na wspólnej modlitwie za naszych zmarłych.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodzinom: Wiszniewskich i Gmurów.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom: Bóg zapłać.

5. Polecamy w „Echu Katolickim”

6. W tym tygodniu odeszła do wieczności + Seweryna Grzywacz. Wieczny odpoczynek…

05 Wrzesień 2022