Ogłoszenia parafialne 28 sierpnia 2022 r.

XXII Niedziela Zwykła 28. 08. 2022r.

1. Zapraszam codziennie, pół godz. przed mszą św. młodzież i dzieci do skorzystania z sakramentu pokuty przed rozpoczęciem roku szkolnego.

W czwartek msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 9:00. Wieczorem
o 17:30 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach z Szóstki – Zawerchy. Następnie msza św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu
z racji I czwartku.

2. Zapraszam dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii świętej aby
od 2 września rozpoczęły obchodzenie 9 pierwszych piątków miesiąca. Tego dnia spowiedź od. godz. 17:30, potem msza św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu

3. Przed odpustem parafialnym w sobotę 3 września msza św. na cmentarzu o godz.: 11:00 i różaniec w intencji zmarłych. Mszę św. będzie sprawował i homilię wygłosi ks. kan. Marek Matusik proboszcz parafii Wiśniew. Wieczorem o godz. 18:00 msza św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji I soboty miesiąca.

4. W niedzielę 4 września po mszy św. o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.

Na mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. Wszystkie dzieci zapraszam do kościoła wraz z rodzicami.

5. Do 11 września włącznie, zapisuję tylko msze św. jubileuszowe bądź urodzinowe. Po 11 września będzie można zapisywać msze za zmarłych.

6. Dziękuję panu Jarosławowi Matejkowi za wykoszenie trawy przy kościele i na parkingu przy cmentarzu oraz Michałowi Balakowi za skoszenie trawy na cmentarzu i przy kościele.

Dziękuję mieszkańcom pozostałych dzielnic Szóstki (Stare Gościńce, Zawerchy, Stepczyszcze i ul. Radzyńskiej) za zebrane ofiary na wywóz śmieci.

Dziękuję bezimiennym ofiarodawcom za ofiary na Kościół po 100 i 200 zł.

Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękuję rodzinom Wardziak i Strakłowiec.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom: Bóg zapłać.

7. Polecamy w „Echu Katolickim” artykuł „Jak być uważnym rodzicem, by w porę dostrzec problemy dziecka?”

8. W tym tygodniu odszedł do wieczności + Stanisław Nekreś. Wieczny odpoczynek…

29 Sierpień 2022