Ogłoszenia PARAFIALNE 15 września 2019
XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2019

1. Dzisiaj obchodzimy XXIV Niedzielę zwykłą.

2. Dzisiaj w naszej Parafii gościmy kleryka z WSD w Siedlicach, który dzieli się swoim świadectwem, a także zbiera ofiary na potrzeby seminarium i rozprowadzał Kalendarze Seminaryjne na 2020 rok.

3. Dzisiaj i za tydzień po Mszy św. o 11: 00 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11: 00 odbędzie się obrzęd poświęcenia plecaków i przyborów szkolnych dzieci.

5. Dzisiaj podczas błogosławieństwa małe dzieci, tzn. dzieci do klasy IV włącznie będą mogły książeczki a w nich 3 obrazki do wklejenia w książeczce. Te obrazki tematycznie są związane z Ewangelią niedzieli. Zachęcam aby rodzice w wolnym czasie porozmawiali z dziećmi na temat obrazka, który wklejają do książeczki. W każdą kolejna niedzielę dzieci będą mogły otrzymywać kolejne obrazki do wklejenia w książeczce.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11 poświęcenie Figury Pana Jezusa przed kościołem.

7. Dzisiaj po Mszy św. obok kościoła będzie można nabyć zdjęcia z Misji, (na CD dysku jest ponad 1000 zdjęć).

8. We czwartek po Mszy św. adoracja do 19:15.

9. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj wieczorem okazali jedność z wierzącymi Polakami, z okazji modlitewnego spotkaniu organizowanego w całej Polsce pod hasłem „POLSKA POD KRZYŻEM” i uczestniczyli w Drodze krzyżowej. Dziękuję naszym strażakom za pomoc i czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.

10. W następną niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na pomoc Państwu Ołtuszykom w związku z nieszczęściem pożaru.

11. W tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek - wspomnienie św. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, we środę – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Teagon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy, w sobotę – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

12. Dziękuję za sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom: Daniluk i Nekreś. Bóg zapłać!

13. Dziękuję za prace na rzecz Kościoła Panu Markowi Rudzińskiemu i Michałowi Balakowi. Bóg zapłać.

14. 18 – 27.X. z Wisznic jest organizowana Pielgrzymka do Grecji. Dokładna informacja jest na tablicy ogłoszeń.

15. Polecamy Prasę katolicką, nowy numer „ Echa Katolickiego”.