Ogłoszenia PARAFIALNE 16 LUTY 2020
VI Niedziela Zwykła – 16 luty 2020 r.

1. Dzisiaj obchodzimy VI Niedzielę Zwykłą.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 11 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

3. Dzisiaj o godzinie 12: 40 i za tydzień po Mszy św. o godz. 11 spotkania Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

4. Ofiary składane na tacę dzisiaj będzie przeznaczona na zakup oleju opałowego do kościoła.

5. We czwartek po Mszy św. wieczorowej adoracja do 18:15. Na adorację szczególnie osoby ze wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

6. W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie KSM – u.

7. W tym tygodniu wspominamy: w sobotę – Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.

8. W następną niedzielę po Mszy św. o 11 w ramach konferencji przed chrztem spotkanie rodziców naturalnych i chrzestnych.

9. Zgodnie z decyzja Księdza Biskupa Kazimierza w najbliższą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Kacpra Boruty – 16 miesięcznego chłopca chorego na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Szansą na powstrzymanie choroby jest nowoczesna terapia dostępna w USA. Koszt leczenia dziecka to 9 mln złotych, a terapia musi być rozpoczęta zanim chłopiec skończy 2 rok życia. Na dzień dzisiejszy udało się zebrać rodzicom 42% potrzebnej kwoty.

10. W tym tygodniu złożono ofiarę na Kościół: bezimienna - 500 zł. Bóg zapłać.
11. Za prace na rzecz Kościoła dziękuję: Panu Tomaszowi Magier i Kacprowi Woch. Bóg zapłać.

12. Za posprzątanie kościoła w tym tygodniu, dziękuję Paniom: Barbarze Zalewskiej i Justynie Woch. Bóg zapłać!

13. W zakrystii są do nabycia nagrania DVD, po 15 zł. i zdjęcia po 3 zł. z Koncertu Kolęd w naszej parafii.

14. Polecamy nowy numer „ Echa Katolickiego”!