Ogłoszenia PARAFIALNE 15 KWIETNIA 2018
III Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2018

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy III Niedzielę Wielkanocną. Jest to Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.

3. Dzisiaj i za tydzień po Mszy św. o godz. 11 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9 próba scholii. Nasza schola po raz pierwszy będzie wykonywała śpiewy za tydzień podczas Mszę św. o godz. 11.

5. We czwartek po Mszy św. jak zwykle adoracja do 18:15.

6. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się: Jarosław Sobieszuk, kawaler z Szóstki, parafii tutejszej i Aneta Łaziuk, panna z Międzyrzeca Podla, ul. Brzeska 29, parafii św. Mikołaja. Zapowiedź II.

7. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się: Ewelina Szaroń, panna z Worsów, par. tutejszej i Marcin, Grzegorz Panasiuk, kawaler z parafii Św. Stanisława w Ostrówkach. Zapowiedź I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek poinformować miejscowego proboszcza.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie KSM – u.

9. Ofiarę na nagłośnienie złożyły p. Janina i Dorota Szczerba - 200 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

10. Dzisiaj po Mszach św. będzie można nabyć nową książkę mego autorstwa: „W sąsiedztwie Kazachstanu, Chin i Mongolii” i inne. Ofiary składane przy nabyciu będą przeznaczone na fundusz KSM – u i ministrancki.

11. Dzisiaj o godz. 19 w kościele odbędzie się pokaz zdjęć z pracy na Syberii. Zapraszam.

12. W sobotę wieczorem będziemy gościć grupę kolarzy z Uścimowa, z mojej rodzinnej parafii. Po noclegu, nasi goście będą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św. o godz. 9 i potem planują powrót.

13. Dziękuję za prace na rzecz parafialnego boiska: p. Zbigniewowi Trochimiukowi, p. Sławomirowi, Marcinowi, Michałowi, Tomaszowi, Szymonowi Wardziakom, Jakubowi i Aleksandrze Hukaluk, Kamilowi Hornowskiemu, Filipowi Borkowiczowi, Olkowi Rzeńca, Angelice Kot, Natalii Nekreś i Weronice Jaszczuk.

14. Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękuję rodzinom: Hornowskich i Ledwójcików. Serdeczne Bóg zapłać!

15. Polecamy nowy numer „Echa Katolickiego”! Szczególnie polecam artykuł o naszej parafii.