Ogłoszenia PARAFIALNE 13 stycznia 2019
Święto Chrztu Pańskiego - 13 stycznia 2019

1. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11 dzieci z klas młodszych Szkoły Podstawowej w Szóstce przedstawią Scenkę Bożonarodzeniową przygotowana przez Panią Jolantę Z. i współpracujące z nią Panie: Annę M. i Magdalenę M. Zapraszamy.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

4. Dzisiaj o godz. 19 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Parafialne. Zapraszam.

5. W tym tygodniu wspominamy: We czwartek – Wspomnienie św. Antoniego, opata. W sobotę - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

6. 14 stycznia w naszej diecezji rozpoczynamy nowennę ku czci Błogosławionych Męczenników Podlaskich z Pratulina.

7. We czwartek, 17 stycznia w Drelowie o godz. 10 będzie odprawiona Msza św. w 145 rocznicę Męczeństwa Unitów Drelowskich. Po Msz św. w sali GCK w Drelowie Uroczystości patronalne, między innymi spektakl pt. Matka Boska do unitów”, przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej i Oddziałów Gimnazjalnych w Drelowie. W spektaklu uczestniczą liczni nasi młodzi parafianie.

8. We czwartek po Mszy św. adoracja.

9. W dniach od 18 do 25 stycznia w Kościele Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan.

10. W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie opłatkowe wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

11. We czwartek zakończyłem wizytę duszpasterską w parafii. Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom za przyjęcie, wspólna modlitwę i życzliwość. Dziękuję również wszystkim osobom, które podwoziły mnie podczas wizyty kolędowej.

12. W sobotę o godz. 11 próba scholii.

13. W sobotę po Mszy św. wieczorowej próba śpiewu przed planowanym Koncertem Kolęd.

14. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

15. W najbliższą niedzielę o godz. 15: 00 Koncert kolęd i pastorałek. Zapraszamy.

16. W najbliższą niedzielę ofiary zbierane na tace będą przeznaczone na wykonanie tablicy zawierającej nazwiska proboszczów, którzy posługiwali w naszej świątyni w ciągu ostatnich 100 lat. Koszt wykonania tablicy będzie wynosił około 2000 zł.

17. Jak już informowałem poszukujemy dębu do wykonania krzyża na cmentarz. Za informację na ten temat będziemy wdzięczni.

18. Za posprzątanie kościoła w tym tygodniu, dziękuję rodzinom: Lotek i Matejek. Bóg zapłać!
19. Polecamy nowy numer „Echa Katolickiego”!