Ogłoszenia PARAFIALNE 11 listopada 2018
XXXII Niedziela Zwykła – 11 listopada 2018

1. Dzisiaj obchodzimy XXXII niedzielę okresu zwykłego.

2. Młodzież KSM – u zaprasza dzisiaj na godz. 17: 00 na program z racji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:w poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika, Patrona diecezji, we wtorek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna, pierwszych polskich męczenników, w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

4. We najbliższy czwartek Msza św. będzie sprawowana o 16: 30 i wyjątkowo nie będzie adoracji. Księża z naszego dekanatu będą wieczorem w kościele w Komarówce sprawować Mszę św. w intencji zmarłych kałanów. Ja będę odprawiał Msze św. za zmarłych księży pracujących w naszej parafii.

5. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

6. W następną niedzielę o godz. 14: 00 spotkanie z osobami biorącymi udział w Festiwalu Piosenki Religijnej z racji wspomnieniem św. Cecylii, patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Do udziału w festiwalu zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Osoby gotowe wystąpić na festiwalu powinny przygotować piosenkę religijną.

7. Najgorliwiej w nabożeństwie różańcowym w tym roku uczestniczyły dzieci: Maja S., Kinga S., Marta S., Jakub D., Oliwia L. i Filip M. Po Mszy św. zapraszam te dzieci na chwilę do zakrystii.

8. Ofiarę na remont organów złożyli: Pani Dorota i Janina S. - 300 zł, Pan Jerzy S. – 200 zł., Bóg zapłać.

9. Za sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom: Kopciewicz, Jałtuszyk i Lipińscy. Bóg zapłać!

10. Polecamy Prasę katolicką. Nowy numer „ Echa Katolickiego”!