Ogłoszenia PARAFIALNE 15 lipca 2018

XV Niedziela Zwykła – 15 lipca 2018
1.W dniu dzisiejszym obchodzimy XV Niedzielę Zwykłą.
2. Witam serdecznie wszystkich gości spędzających wakacje i urlopy na terenie naszej parafii. Życzę aby ten wyjątkowy okres był prawdziwym wypoczynkiem, ale też czasem dobra i troski o życie duchowe.
3. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą radiową. Gościmy w naszej parafii przedstawicieli naszego Katolickiego Radia Podlasie. Księża z radia głoszą dzisiaj u nas kazania i zbierają ofiary na rzecz tej rozgłośni.
4. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
5. W następną niedzielę 22 lipca, z racji wspomnienia św. Krzysztofa (25 lipca) – patrona kierowców i podróżujących, po Mszy św. o godz. 9 i 11 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców, wszystkich użytkowników dróg a także poświecenie pojazdów. Ofiary składane przy poświeceniu pojazdów będą przeznaczone na zakupienie środków transportu dla misjonarzy.
6. Dziękuję za pomoc w pracach na rzecz parafii: Wojtkowi Z.. Bóg zapłać!
7. Dziękuję za sprzątanie kościoła , Bóg zapłać!
8. Trwa akcja Piórniki do Afryki. Kto chciałby włączyć się w tą akcję proszę aby skompletował piórnik szkolny (w długopis, ołówek, temperówkę, gumkę, linijkę, kredki oraz mały lizaczek), by pomóc dzieciom w Afryce. Skompletowany piórnik można przynieść do zakrystii, będą one przekazane misjonarzom z Afryki.
9. Polecamy nowy numer „Echa Katolickiego”!
10. Ksiądz proboszcz z kolegami księżmi przebywa na pielgrzymce, w ważnych sprawach prosi zgłaszać się do proboszcza z Turowa – tel. 83 372-31-25.
11. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Stanisław O. z Wors. Msza św. w 7 dzień - 19 lipca o godz. 08:00.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!