Ogłoszenia PARAFIALNE 12 STYCZNIA 2020

Niedziela Chrztu Chrystusa - 12 stycznia 2020 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego.

2. Dzisiaj i za tydzień po Mszy św. o godz. 11 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

3. Dzisiaj na 19: 00 zapraszam Radę parafialną na spotkanie opłatkowe.

4. We czwartek po Mszy św. wieczorowej adoracja do 18:15.

5. W tym tygodniu wspominamy: w piątek – Wspomnienie św. Antoniego, opata.

6. 17 stycznia tj. w piątek w Drelowie o godz. 11: 30 w Sali GCK w Drelowie rozpoczną się Uroczystości patronalne Unitów Drelowskich oraz spektakl pt. „W imię Boże”, przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Drelowie.

7. Za tydzień, 19 stycznia o godz. 12 odbędzie się Koncertu Kolęd. Osoby gotowe wziąć udział w tym wydarzeniu powinny przygotować jedną kolędę i najpóźniej dzisiaj zgłosić swój udział. Próba wstępna uczestników koncertu w kościele w piątek o 18, próba generalna w sobotę o godz. 12:00.

8. Wczoraj zakończyłem wizytę duszpasterską w parafii. Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom za przyjęcie, za wspólną modlitwę i życzliwość. Dziękuję również wszystkim osobom, które podwozili mnie podczas wizyty kolędowej.

9. Dziękuję panom: Zbigniewowi Trochimiukowi i Stanisławowi Wachowcowi za naprawę zamka w drzwiach zakrystii. Bóg zapłać.

10. Dziękuję za ofiary na Kościół: bezimienna – 100 zł., Jan Ostapski – 200 zł. Bóg zapłać.

11. Za posprzątanie kościoła w tym tygodniu, dziękuję rodzinom: Kot i Lep. Bóg zapłać!

12. Polecamy nowy numer „ Echa Katolickiego”!

13. W tym tygodniu po ciężkiej chorobie odeszła do Pana s. Noela, (Agnieszka) Zaniewicz, siostra ks. Mariusza, który prowadził Misje w naszej parafii. Ks. Mariusz prosił o przekazanie podziękowania wszystkim za modlitwy w intencji jego siostry. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…