Ogłoszenia PARAFIALNE 17 CZERWCA 2018
XI Niedziela Zwykła – 17 czerwiec 2018

1.W dniu dzisiejszym obchodzimy XI Niedzielę Zwykłą.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9 nabożeństwo czerwcowe, po Mszy św. o godz. 11 dzisiaj i za tydzień spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

3. Dzisiaj po Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na KUL.

4. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się:
- Radosław Struczyk, kawaler z Szóstki, parafii tutejszej i Kamila Ratajczyk, panna z Międzyrzecz Podlaskiego, parafii Św. Mikołaja. Zapowiedź III.
- Michał, Zbigniew Ołtuszyk, kawaler, zam. Worsy, parafii tutejszej i Andżelika, Anna Żuk, panna z Klonownicy Dużej. Zapowiedz II.
- Mariusz, Szczepan Szyndler, kawaler z Worsów, parafii tutejszej i Anna, Maria Osipiuk, panna z Radzynia Podlaskiego, parafii św. Anny. Zapowiedz I.
Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek poinformować miejscowego proboszcza.

5. We środę po Mszy św. spotkanie z chłopcami, którzy chcą zostać ministrantami i służyć Panu Bogu przy ołtarzu.

6. We czwartek po Mszy św. adoracja do 19:15.

7. We czwartek, 21 o godz. 19: 00 w Radzyniu w Kinie Oranżeria odbędzie się projekcja filmu „Paweł Apostoł Chrystusa”. Dokładna informacja na tablicy ogłoszeń.

8. Od 23 do 29 czerwca odbędzie się XII Piesza Pielgrzymka z Łomianek do Gietrzwałdu. Dokładna informacja na tablicy ogłoszeń.

9. 23 czerwca od 14: 00 do 20: 30 będzie trwało Oblężenie mężczyzn Jasnej Góry. Dokładna informacja na tablicy ogłoszeń.

10. W piątek o godz. 09: 00 będzie sprawowana Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zachęcam dzieci i młodzież do spowiedzi aby z czystym sercem rozpoczęły wakacje. Spowiedź każdego dnia pół godziny przed Msza św. Zapraszam.

11. W tym tygodniu wspominamy: we czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

12. Za tydzień, 24 czerwca w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

13. Dziękuję młodzieży KSM – u za prace przy kościele. P. Stanisławowi Wachowcowi - za poprawienie instalacji elektrycznej oraz Katarzynie Sieczka i Wojtkowi Zaremba – za umocowanie nowej tkaniny w ołtarzu św. Antoniego. Bóg zapłać!

14. Za sprzątanie w tym tygodniu dziękuję paniom: Annie Sobieszuk, Wiesławie Marczuk oraz  Bożenie i Magdalenie Hawryluk. Bóg zapłać!

15. Polecamy nowy numer „Echa Katolickiego”!
42023