Ogłoszenia PARAFIALNE 10 stycznia 2021 r.

Święto Chrztu Pańskiego - 10 stycznia 2021

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Bożego Narodzenia.

2. Dzisiaj i w następną niedzielę dla osób uczestniczących we Mszy św. transmitowanej przez telewizje, internet, bądź radio, od 15: 00 możliwość adoracji, spowiedzi i przyjęcia Komunia św. o 15: 30.

3. W poniedziałek o godz.19 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

4. We czwartek 14 stycznia rozpoczęcie nowenny przed wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina.

5. W czwartek po Mszy św. wieczorowej adoracja do 18:15. Dla osób, które nie będą uczestniczyły we Mszy św. a będą na adoracji, na zakończenie adoracji możliwość przyjęcia Komunii św.

6. W związku z panującą epidemią, niektóre osoby starsze niekiedy obawiają się o swoje zdrowie w naszym kościele. Dlatego też w trosce o zdrowie innych, proszę aby w kościele zakładać maseczki i zachowywać dystans.

7. Bardzo zachęcam do uczestniczenia we Mszach św. w ciągu tygodnia, bądź w adoracji we czwartek.

8. W następną niedzielę o godz. 19 spotkanie Rady Parafialnej.

9. W początku lutego 2021 roku wygasają umowy o dzierżawę gruntów parafialnych. W związku z tym, na spotkanie Rady Parafialnej w następną niedzielę o 19, zapraszam osoby zainteresowane dzierżawą tychże gruntów.

10. Za posprzątanie kościoła w tym tygodniu, dziękuję Paniom: Jadwidze Koprianiuk, Halinie i Katarzynie Rudzińskim. Bóg zapłać!

11. Polecamy prasę katolicką: „Echo katolickie” i „Gość Niedzielny”.

12. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Marian Łajtar. Wieczny odpoczynek...