Ogłoszenia PARAFIALNE 18 luty 2018

I niedziela Wielkiego Postu – 18 luty 2018

1. Dzisiaj obchodzimy I niedzielę Wielkiego Postu, który przez pokutę i wewnętrzne oczyszczenie przygotowuje nas do paschalnego misterium.

2. W czasie Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą odprawiane w piątki o godz. 16: 30 a Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.

3. We czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja do 18:15.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11 odbędzie się spotkanie Przyjaciół Oblubieńca.

5. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 11 odbędzie się spotkanie organizacyjne scholii. Dzieci, młodzież oraz studentów pragnących śpiewać, serdecznie zapraszam na to spotkanie.

6. Rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam za tydzień po Mszy św. o godz. 11 na spotkanie.

7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Jubileusz Diecezji.

8. 24 lutego w Radzyniu Podlaskim odbędzie się III Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej. Program Kongresu wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Osoby pragnące wziąć udział w tym wydarzeniu mogą jeszcze zapisać się.

9. Druga niedziela Wielkiego Postu jest niedzielą pomocy Kościołowi „Ad gentes” – na ten cel za tydzień będą zbierane ofiary do puszek.

10. Młodzieży z KSM – u dziękuję za przygotowanie dekoracji wielkopostnej.

11. Za posprzątanie kościoła w tym tygodniu, dziękuję rodzinie Izdebskich. Bóg zapłać!

12. Polecamy nowy numer „Echa Katolickiego”!

Wpis dodany: 19 Styczeń 2018