Odpust Parafialny
 8 września przypada Święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny ( Matki Boskiej Siewnej).  W tym roku był to poniedziałek dlatego też uroczystości odpustowe zostały przeniesione na 7 września z myślą o tych , którzy w ciągu tygodnia pracują zawodowo i nie mieliby możliwości uczestnictwa.
Uroczystości rozpoczęła Msza Św. , którą sprawował i homilię wygłosił ks. Krzysztof Jaszczuk, były długoletni Proboszcz Parafii w Witorożu. Na zproszenie naszego Proboszcza przybyli licznie księża z pobliskich parafii, którzy pełnili posługę w konfesjonałach. Dzięki temu wieksza liczba wiernych mogła w pełni uczestniczyć we Mszy Św., na zakończenie której nastąpiło wystawienie Najświętrzego Sakramentu, modlitwa litanią i uroczysta procesja wokół świątyni.  Po odśpiewaniu Te Deum kapłan pobłogosławił wszystkich zgromadzonych. Zdjęcia z uroczystości Odpustu Parafialnego w Galerii.

Wpis dodany: 06 Październik 2014