Zakończenie roku formacyjnego oddziału KSM i Lektorów
W czwartek, 30 czerwca 2011 spotkaliśmy się, by podsumować i zakończyć rok formacyjny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz Lektorów. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godzinie 18.00, którą celebrował proboszcz, ks. Edward Konarski, nieoceniony opiekun i ksiądz asystent naszego oddziału. Po Eucharystii udaliśmy się pojazdami różnej maści na plac Szkoły Podstawowej w Szóstce, by, nasyciwszy się pokarmem duchowym, nasycić również żołądki kiełbaskami z przyszkolnego grilla oraz smakołykami, które sami przygotowaliśmy. To, co dobre, szybko się kończy- wieczór upłynął sympatycznie, szybko i aktywnie- czas spędzony w towarzystwie naszej wspólnoty. Ubogacające, błystkotliwe i żartobliwe rozmowy, gry i najzwyklejsze pod słońcem wygłupy... Wieczór podsumowaliśmy modlitwą i Apelem Jasnogórskim o 21.00. Pozwoliliśmy sobie jeszcze chwilę nacieszyć się sobą i zwlekaliśmy  z zaśpiewaniem przysłowiowego "rozchodniaka", w końcu jednak i na to przyszła pora. Zaśpiewawszy, rozeszliśmy się do domów. Z uśmiechem, pełni nadziei, że te wakacje upłyną radośnie, ale i odpowiedzialnie, mądrze, będą pełne wartości i ubogacających doświadczeń...

P.s. to, że KSM ma wakacje, nie znaczy, że nie będzie o nas słychać... :)

Gotów? GOTÓW!
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, oddział Szóstka