Historia  |  Galeria |  Kontakt

Album: Wigilia KSM-u
 W 22.12.2017. młodzież naszej parafii  zgromadziła sięw salce domu parafialnego , by we wspólnocie raz jeszcze cieszyć się z Narodzenia Pana Jezusa.  Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży  w piątkowy wieczór poprzez modlitwę, śpiew kolęd, rozmowy  chciali  zaznaczyć, że także dla nich Boże Narodzenie jest wyjątkowym czasem, a wspólnota w której się znajdują staje się dla nie jednego z nich przyjacielską rodziną.
Pod przewodnictwem opiekuna grupy ks. kan. Andrzeja Duklewskiego - proboszcza, rozpoczęliśmy nasze spotkanie uroczystym zapaleniem świecy oraz odczytaniem fragmentu Pisma Świętego. Po modlitwie i podzieleniu się opłatkiem nastał czas rozmów oraz uczty dla ciała. Barszcz, pierogi, sałatki, ciasta przygotowane przez członków wspólnoty spławiały, że nie tylko czuliśmy atmosferę świąt ale także siłę i piękno wspólnoty. Następnie nastał czas kolędowania.
Dziękując Bogu za Jego narodziny ale także za wspólnotę, w której możemy wzrastać i posługiwać, mogliśmy  doświadczyć, że Bóg który zszedł dla nas na ziemie, potrafi zjednoczyć nas przy swoim stole nie tylko przy potrawach ale przede wszystkim przy stole Swojego Słowa.
Album dodany: 09 Styczeń 2018